Joomla Free Templates by iPage Hosting

Szakmák éjszakája a Rudasban

Kategória: rudas Készült: 2017. április 25. kedd

2017. április 21-én immáron második alkalommal csatlakozott iskolánk a szakmák éjszakájaelnevezésű rendezvényhez.

Az idei kínálatban többet mutattunk meg szakgimnáziumi képzésünkből, mint tavaly. 13 helyszínen a három szakmai munkaközösség minden tagja megismertette szakterületét, az iskolavezetés a szakmatörténeti kiállításon kalauzolta végig az érdeklődőket. Volt ismerős reklám szlogenekre épülő a marketing szaktantárgyat népszerűsítő Kahoot játék, az informatikára épülő titkosírás, algoritmizáló programozás, adótanácsadás. Tanítványaink mutatták be a LEGO robot működését, a vendéglátás területén turisztikai ágazatos tanulóink játékos feladatokkal várták az érdeklődőket, hogy csak a legnépszerűbb foglalkozásokat említsem.

A bemutatókon részt vevő látogatók lelkesen számoltak be élményeikről, a 7. évfolyamosok izgalommal várják a 2017 novemberi pályaválasztási nyitott napunkat, hogy még többet megtudjanak a Rudasról.